Nejčastější dotazy

 

Je možné koupit dřevník někde jinde než u Vás?

Originál dřevník Henry je možné koupit v ČR pouze prostřednictvím naší firmy. Každý dřevník má své unikátní sériové číslo a zároveň je označen chráněnou značkou Henry.

Upozorňujeme zákazníky na nekvalitní napodobeniny (z Polska nebo z jiné produkce), které se občas objeví na trhu. Bylo zahájeno právní řešení a jako v předešlých případech dojde k podání žaloby s náhradou veškerých škod. Ve všech evidovaných případech naše společnost nad podvodným jednáním vyhrála. Pokud naleznete podobný výrobek prosím dejte nám vědět.

 

Je možné dodat dřevník např. na Slovensko, nebo do jiné země EU?

Ano, dřevník Henry je možné dodat i mimo Českou republiku.

 

Uvádíte, že dřevníky jsou chráněné v celém Evropském Společenství?

Dřevníky jsou vyrobeny v ČR podle originálního designu Henry. Výrobky podléhají průmyslově právní ochraně v celém Evropském Společenství a jsme jediný výrobce těchto dřevníků pro ČR a EU. Každý dřevník má své unikátní sériové číslo a zároveň je označen chráněnou značkou Henry.

 

Jak dlouho trvá dodání dřevníku Henry?

Pokud je dřevník skladem, zasíláme dřevník Henry obratem. Pokud není, odesíláme dřevník nejpozději do 14 dnů.

 

Musím Vás kontaktovat pro potvrzení objednávky?

Není potřeba, hned po objednání Vám zašleme potvrzení Vaší objednávky, které je závazné.

 

Bude mě někdo kontaktovat před dodáním, abych si naplánoval převzetí dřevníku Henry?

Ano, před dodáním jsou zákazníci kontaktováni pro upřesnění data a času předání zboží.

 

Zajišťujete montáž dřevníku?

Ne, v současné době montáž dřevníku nezajišťujeme.

 

Pokud objednám dřevník Henry, jak se dozvím, jak mám dřevník složit?

U každého dřevníku Henry je přiložen podrobný montážní návod, jak dřevník na dřevo složit. Smontovat dřevník svépomocí zvládne každý. Kovová konstrukce dřevníku je důmyslně provedená a stavba dřevníku je tak velmi jednoduchá. U velkých dřevníků (dřevníky 2,3-4,5 kubíku) je zapotřebí dřevník smontovat minimálně ve dvou až třech osobách, vzhledem k váze dřevníků Henry.

 

Jaká je váha dřevníků Henry?

Vzhledem k masivnímu provedení z kvalitní oceli je váha dřevníků poměrně vysoká, proto je váha dřevníků Henry vždy uvedena u konkrétního výrobku v detailu produktu. 

 

Jsou testovány Vaše dřevníky Henry, jejich pevnost, přetížení dřevem, stabilita při nepřízni počasí, nebo jiné?

Ano, všechny naše výrobky jsou dlouhodobě testovány pro bezúdržbovost, pevnost, životnost, odolnost dřeva bočnic, přetížení a nepřízeň počasí. Díky dlouhodobým zkušenostem, poctivému řemeslu, kvalitní oceli a použitým materiálům jsou všechny naše dřevníky a přístřešky na dřevo předurčeny pro extrémní zatížení. Konstrukce dřevníku je bezúdržbová a tím zajistí levné skladování dřeva. Naše dřevníky jsou nejen moderní, ale i bezúdržbové.

 

Je zapotřebí mít pod dřevníkem nějaký zpevněný podklad, jako např. betonové dlaždice?

U dřevníku, kde jsou přídavné nohy, toto doporučujeme, ale zpravidla to není nutné, záleží na místním podloží. Pokud je podloží pod dřevníkem měkké, doporučujeme podklad zpevnit např. betonovými dlaždicemi. U dřevníků, kde nejsou přídavné nohy, není vůbec zapotřebí zpevněná plocha, stačí dřevník Henry jen položit na rovnou plochu. Vždy je ale nutné, aby byl dřevník na rovné ploše. Více informací naleznete na stránce Jaký podklad pod dřevník

 

Jak je možné zaplatit dřevník Henry?

1/ Platba předem převodem na účet. 

2/ Pomocí QR kódu, ale pouze u tuzemských plateb.

3/ Dobírkou při předání zboží (tato varianta lze použít pouze při dodání po ČR).

Všechny možnosti se Vám nabídnou na konci Vaší elektronické objednávky.