Informace k montáži

Montáž:

Montáž dřevníku neprovádíme. (montáž zvládne úplně každý).

Každý dřevník má své unikátní sériové číslo a zároveň je označen chráněnou značkou Henry.

U každého dřevníku Henry je přiložen podrobný montážní návod, jak dřevník na dřevo složit. Součástí každého balení je i veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení. Smontovat dřevník svépomocí zvládne úplně každý. Kovová konstrukce dřevníku je důmyslně provedená a stavba dřevníku je tak velmi jednoduchá. U velkých dřevníků (dřevníky 2,3-4,5 kubíku) je zapotřebí dřevník smontovat minimálně ve dvou až třech osobách, vzhledem k váze dřevníků Henry.

Je zapotřebí mít pod dřevníkem nějaký zpevněný podklad, jako např. betonové dlaždice? 

U dřevníku, kde jsou přídavné nohy, toto doporučujeme, ale zpravidla to není nutné, záleží na místním podloží. Pokud je podloží pod dřevníkem měkké, doporučujeme podklad zpevnit např. betonovými dlaždicemi. U dřevníků, kde nejsou přídavné nohy, není vůbec zapotřebí zpevněná plocha, stačí dřevník Henry jen položit na rovnou plochu. Vždy je ale nutné, aby byl dřevník na rovné ploše.

Povrch dřevníku v prvních dnech.

Některé dřevníky mají v prvních dnech lesklý povrch, který ale během 4 týdnů zešedne a povrch dostane příjemnou mechově matnou patinu, která dřevníku již zůstane. Dřevníky se vzorovaným bokem či zády mají po žárovém zinkování tzv. lupínky, které během několika dnů sami odpadají a vy tak můžete naplno využít jejich originální design. 

Podívejte se na naše realizace>

                             image2