O nás

Jsme výrobce bezúdržbových dřevníků již 11 let.

Vyrábíme nejen dřevníky, ale i jiné kovové přístřešky např. pro auta, kovové pergoly ale i mnoho dalších výrobků. Naše společnost vyrábí veškeré produkty podle originální značky Henry, jenž je zárukou kvality a originálního designu. Jsme jediný výrobce a prodejce originálního dřevníku Henry pro ČR a země EU. Každý dřevník má své unikátní sériové číslo a zároveň je označen chráněnou značkou Henry. 

Drevnik HENRY - Drevorubec LOGO horizontal

Hlavním naším poznávacím znakem je tedy originální design a bezúdržbová konstrukce, díky které se o dřevníky a jiné kovové přístřešky nemusíte vůbec starat. Jsme tým nejen zkušených lidí, ale jsme hlavně odborníci ve své profesi, kteří přemýšlejí nejen o tom, jak dřevníky a další přístřešky co nejlépe vyrobit, ale zároveň Vám i pomoci, jak je správně umístit na Vaše zahrady. Jsme tedy hlavně Vaším pomocníkem a rádcem. 

Chceme, abyste byli maximálně spokojeni s naší prací, a proto jsme rádi, když se na nás stále častěji obracejí zákazníci, kteří si koupili dřevník před mnoha lety a říkají, jak jsou spokojeni a jiný dřevník by nekoupili. Taková zpráva nás vždy posouvá dále a dává nám velkou energii vše zdokonalovat a zlepšovat. Děkujeme!

Naše výrobky se snažíme neschovávat do rohu zahrad, ale ba naopak díky originálnímu řešení a designu je umísťovat tak, aby byly dobře vidět. Tohle není jen o dřevníku a dřevu suchém nebo mokrém uvnitř. To je o celkovém stylu a chuti dívat se na hezké věci dlouhá léta. Představte si, že nečekáte na jako, léto, podzim nebo zimu. Dřevník je na Vaší zahradě stále hezký po celý rok. Jak my říkáme a hlavně garantujeme, tohle je – DŘEVNÍK NA CELÝ ŽIVOT. 

Proto Vám nejdelší záruku nabízí dřevník HENRY, který je prověřený skutečným životem.  

 

Drevnik-HENRY---Original Henry ořez

 

 

Dřevník na celý život