Proč koupit dřevník HENRY?

Moderní dřevník. Bez údržby, bez starostí

Proč se vyplatí pořídit si náš dřevník? Bez údržby, bez starostí.

Gigant řada

Naší největší motivací je vaše spokojenost. Řídíme se myšlenkou, že kvalita je to nejdůležitější! Nechceme za každou cenu prodávat obrovské množství, ale dodávat kvalitní, moderní, stylové a hlavně funkční a bezúdržbové dřevníky, stojany a přístřešky na dřevo.

Originální kovové a venkovní stojany na palivové dřevo jsou navrženy podle unikátního designu HENRY. Naše dřevníky jsou vyrobeny v České republice z domácích a nejkvalitnějších materiálů. Design a konstrukce dřevníku na zahradu je navržena tak, aby vám vydržela bez údržby. Náš pozinkovaný dřevník nepoškodí zima ani vlhkost. Je stoprocentně funkční a stabilní.

Naše dřevníky a přístřešky na dřevo neděláme podle žádné šablony z hromadné výroby. Jsou naprosto unikátním výrobkem našich designerů a řemeslníků z dílny HENRY. Koupí našich výrobků, ať už to jsou dřevníky, stojany, nebo přístřešky na dřevo, získáte maximálně praktický, odolný, ale i estetický a stylový doplněk na vaši zahradu, který bude dobrou investicí pro teplo vašeho domova. Podívejte se na naše realizace>

 

Proč právě zahradní dřevník HENRY? 

BEZ ÚDRŽBY

ŠETŘÍ VAŠE PENÍZE I ČAS

PRAKTICKÝ

FUNKČNÍ

VÝHODNÝ

 

Bezúdržbové provedení: Díky žárovému zinkování jsou naše dřevníky a stojany na dřevo naprosto odolné vůči přírodním faktorům, což znamená, že nemusíte trávit čas jejich natíráním.

Flexibilita v designu: Naše kovové dřevníky jsou dostupné v různých barevných variantách, tvarech a materiálech, což umožňuje dokonalé splynutí s vaším okolím, ať už jde o moderní stavby nebo chalupy.

Vysoká výhřevnost: Uskladněné usušené dřevo v našem venkovním dřevníku má až o 30% větší výhřevnost, což znamená efektivnější využití palivového dřeva.

Rychlé sušení: Díky inovativnímu systému H-FA, tedy komínovému efektu, nabízíme rychlejší sušení palivového dřeva a lepší uskladnění palivového dřeva, což šetří váš čas. Nemusíte se obávat trouchnivění ani plísní.

Různé velikosti: Vybírat můžete z široké škály velikostí dřevníků. Můžete uskladnit 1,4 do 4,5 m³ palivového dřeva, takže si vyberete ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Pohodlné uskladnění a třídění: Naše stojany na dřevo umožňují pohodlné plnění dřeva a také jeho třídění dle vašich potřeb.

Kovová konstrukce: Dřevníky HENRY mají pevnou kovovou konstrukci, která je promyšleně navržena pro snadnou stavbu, kterou zvládnete sami doma.

Neomezená životnost: Pozinkovaný dřevník je prakticky nezničitelné a vydrží vám celý život.

Cenově dostupné: Nabízíme přijatelné ceny. Na kvalitě neslevujeme, ale na ceně ano. Naše dřevníky jsou levné a finančně dostupné pro kohokoliv.

Zvolte dřevník a přístřešek na dřevo HENRY a zažijte spojení kvality, moderního designu a praktičnosti, které vydrží celý život. V případě zájmu nebo jakýkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Podívejte se na naše realizace>

kovovy drevnik, drevnik na palivove drevo2 (6)